14 444 & 14 333

Hlavní stránka » Aktuality » Výjezdy » Smolný pátek

Smolný pátek


V pátek 7.9. zaměstnávaly kralupské záchranáře dopravní nehody.

Již v 9.15 havarovala ve vysoké rychlosti na úzké okresní silnici  u obce Netřeba teprve 19tiletá řidička. Při smyku vylétla se svou Felicií mimo vozovku, kde čelně a zároveň i levým bokem vozu narazila do stromů, byla ve voze zaklíněna a navíc vůz zůstal viset nad potokem na spadlých větvích. Po zajištění stability vozu hasiči byla dívka zajištěna, dostala léky proti bolesti a posléze byla hasiči vyproštěna z vozu. Po dovyšetření a zajištění na místě byla letecky transportována na traumacentrum Vinohradské nemocnice.

Zde po vyšetření bylo zjištěno, že naštěstí utrpěla jen středně těžká zranění a bude v pořádku.

 

K další dopravní nehodě došlo těsně po poledni na jedné z místních silnic v Kralupech, kde řidička nedala přednost vozu jedoucímu po hlavní silnici, při nehodě utrpěl řidič druhého vozu jen povrchní poranění hlavy. Po ošetření byl ponechán na místě. Při nehodě ale došlo k poškození ještě třetího vozu, který byl zaparkovaný u chodníku a naštěstí prázdný.

 

Do třetice došlo po půl druhé na sídlišti Lobeček v Kralupech ke střetu cyklistky a osobního vozu, starší žena hlavou rozbila sklo vozu a spadla na vozovku. Neměla helmu, takže utrpěla  středně těžké poranění hlavy i mozku, dále zlomeninu klíční kosti a četné pohmožděniny. Po vyšetření a ošetření na místě byla převezena na traumacentrum Vinohradské nemocnice

Partneři:

czech aviation centre zdravtex uuzssk mandisan xena samaritan most k domovu hodinky 4pm