14 444 & 14 333

Hlavní stránka » Aktuality » Výjezdy » DN u Třebíze 24.3.2013

DN u Třebíze 24.3.2013


Dne 24. března 2013 ve 13.20 hodin, došlo na rychlostní komunikaci 1/7 u obce Třebíz, okres Kladno k těžké dopravní nehodě tří osobních vozidel. Na místo byl aktivován ZOS ZZS Středočeského kraje výjezd posádek RV a RZP ZS ASČR ze Slaného, RZP ZZS Středočeského kraje z Nového Strašecí,  LZS Hl. m. Prahy a inspektor provozu ZS ASČR.

Při dopravní nehodě došlo k úmrtí dvou cestujících žen z osobního vozu. U jedné osoby byly patrné jisté známky smrti a to ještě před příjezdem posádek ZZS. U druhé osoby, byla ihned po vyproštění HZS prováděna  posádkami ZS ASČR ze Slaného neodkladná resuscitace, která byla  neúspěšná. I u této osoby musel být lékařem ZS ASČR konstatován exitus a to následkem rozsáhlého sdruženého poranění,které bylo neslučitelné se životem.

Další tři účastníci  dopravní nehody utrpěli lehká zranění a byli po vyšetření a zajištění transportováni posádkami RZP na chirurgické ambulance nemocnic ve Slaném a v Kladně. Vrtulník LZS Hl. m. Prahy se od nehody vracel prázdný.

Na místě zásahu spolupracovaly všechny složky IZS: HZS ze stanice Slaný a Kladno, Policie ČR a Kriminální policie ČR. Příčina této tragické dopravní nehody je v šetření Policie ČR.

Partneři:

czech aviation centre zdravtex uuzssk mandisan xena samaritan most k domovu hodinky 4pm