14 444 & 14 333

Hlavní stránka » Aktuality » Výjezdy » DN u Mníšku 28.3.2016

DN u Mníšku 28.3.2016


Dne 28. března 2016 došlo v odpoledních hodinách na dálnici D4 u Mníšku pod Brdy ve směru od Prahy na Příbram k dopravní nehodě osobního vozidla, ve kterém cestovala žena se dvěma dětmi. Na místo události byl aktivován výjezd posádek RV a RZP ze stanoviště ZS ASČR z Mníšku pod Brdy,  jedna posádka RZP PPNP ze Zbraslavi a inspektor provozu ZS ASČR. Obě děti i matka byly transportovány k vyšetření na traumatologii FN Motol - Praha.

Následně došlo na téže dálnici D4 ve směru od Příbrami na Prahu u obce Jíloviště k dopravní nehodě třech osobních vozidel s hlášeným zraněním několika osob.
Na místě události zasahovaly taktéž posádky ZS ASČR - vůz RV s lékařem, další posádka RZP PPNP ze Zbraslavi a inspektor provozu. Po této dopravní nehodě byly celkem čtyři osoby vyšetřeny a ponechány na místě a jedna osoba byla s lehkým zraněním transportována posádkou RZP na traumatologii FN Motol - Praha.
Dále u této dopravní nehody zasahovala i posádka RLP ZZS Středočeského kraje a ostatní složky IZS - jednotka HZS z Řevnic a Policie ČR.


Zaznamenal + fotodokumentace: Mgr. Radek Benda, inspektor provozu ZS ASČR

Partneři:

czech aviation centre zdravtex uuzssk mandisan xena samaritan most k domovu hodinky 4pm