14 444 & 14 333

Hlavní stránka » Aktuality » Výjezdy » DN R7 - 9.11,2013

DN R7 - 9.11,2013


Dne 9. 11. 2013 v 6.33 hodin, vyjížděly posádky RV a RZP ZS ASČR ze Slaného k tragické dopravní nehodě na silnici R 7 poblíž Slaného, kde nákladní automobil, převážející osobní vozy, narazil v plné rychlosti do mostního pilíře. Řidič utrpěl těžké polytrauma, neslučitelné se životem a zemřel na místě. Po jeho vyproštění HZS bylo provedeno ohledání lékařem ZS ASČR. Příčina nehody je v šetření Policie ČR.

 

Téhož dne i na stejné silnici v 11.20 hodin, došlo k další tragické dopravní nehodě, kdy na zúženém úseku silnice R 7 u obce Stehelčeves, došlo k čelnímu střetu dvou osobních vozidel. Na místo vyjížděly posádky RV a RZP ZS ASČR ze Slaného. Po vyšetření a zajištění byla jedna zraněná žena z vozidla BMW převezena posádkou RZP na Centrum akutní medicíny kladenské nemocnice. Ve druhém osobním vozidle Peugeot  zemřel na následky těžkého zranění řidič. Po jeho vyproštění bylo provedeno ohledání lékařem ZS ASČR.

Na místě nehody spolupracovaly všechny složky IZS: HZS a policie, dále LZS z Prahy, ale z místa nehody vrtulník odlétal prázdný.

Příčina i této tragické dopravní nehody je dále v šetření Policie ČR.

 

 Zaznamenal: Mgr. Radek Benda, inspektor provozu ZS ASČR

Partneři:

czech aviation centre zdravtex uuzssk mandisan xena samaritan most k domovu hodinky 4pm