14 444 & 14 333

Hlavní stránka » Aktuality » Výjezdy » DN dodávky u Mníšku pod Brdy, 23.10.2017

DN dodávky u Mníšku pod Brdy, 23.10.2017


Dne 23. října 2017 krátce před 12.30 hodinou, vyjížděly posádky Záchranné služby ASČR - RV a RZP ze stanoviště v Mníšku pod Brdy a inspektor provozu ZS ASČR k hlášené dopravní nehodě dodávkového automobilu, která se stala na komunikaci mezi Mníškem pod Brdy a Řitkou, okres Praha západ.
Havarované vozidlo se nacházelo několik metrů pod silnicí ve svahu. Ve vozidle cestovali tři muži, jeden zůstal zraněný ve vozidle a bylo jej nutné vyprostit jednotkou HZS. Druhý zraněný muž se nacházel vedle vozidla a třetí, taktéž zraněný muž z místa nehody utekl a později byl Policií ČR a IP nalezen poblíž čerpací stanice na dálnici D4, cca. dva kilometry od místa dopravní nehody.
Na místo události byla přivolána druhá posádka RZP ZS ASČR ze Zbraslavi a po nalezení třetího zraněného muže i další posádka RZP PPNP ZS ASČR. Všichni tři zranění muži byli při vědomí. Po vyšetření a zajištění s podáním infuzních roztoků, byli transportováni ve vakuových matracích posádkami ZS ASČR do traumacentra FN Praha - Motol.
Spolupráce všech složek IZS: posádky ZS ASČR, jednotky HZS ze stanice Řevnice a Policie ČR.

Zaznamenal + fotodokumentace: PhDr. Radek Benda, inspektor provozu ZS ASČR

Partneři:

czech aviation centre zdravtex uuzssk mandisan xena samaritan most k domovu hodinky 4pm