14 444 & 14 333

Hlavní stránka » Aktuality » Novinky » Na Zbraslavi provádíme bezplatné COVID-19 antigenní testy

Na Zbraslavi provádíme bezplatné COVID-19 antigenní testy


Od 6.1.2021 realizujeme na naší výjezdové základně Zbraslav na adrese U Včely 1442 bezplatné antigenní testování na CoVid-19 pro občany s platným zdravotním pojištěním v ČR. Zájemci o provedení testu, který hradí 1x za pět dní zdravotní pojišťovna, si musí zarezervovat termín návštěvy odběrového místa přes rezervační systém.

Test je prováděn stěrem z nosohltanu. Výsledek Vám bude sdělen do 15 minut, včetně instrukcí pro další postup v případě pozitivního výsledku.

K testu se prosíme dostavte včas, s platným občanským průkazem a kartičkou zdravotní pojišťovny. V místě odběru dodržujte rozestupy a řiďte se pokyny pracovníků odběrového týmu.

Testování je prováděno po předchozí rezervaci termínu ve všední dny v době 9-16. Pokud se nemůžete v již zarezervovaný termín dostavit, kontaktujte odběrové pracoviště na tel. 733 625 134, e-mail testovani@ascr.cz.

Upozorňujeme, že preventivní antigenní testování není primárně určeno pro symptomatické pacienty (tj. osoby s příznaky onemocnění COVID-19) nebo pro osoby v karanténě. I nadále platí, že osoby s příznaky onemocnění kontaktují svého praktického lékaře, který indikuje potřebné vyšetření nebo vystaví žádanku na PCR test.


Zarezervovat termín testování

Partneři:

czech aviation centre zdravtex uuzssk mandisan xena samaritan most k domovu hodinky 4pm