14 444 & 14 333

Hlavní stránka » Volná místa

Volná místa

Nabídka zaměstnání:

Záchranná služba ASČR Praha-západ vypisuje výběrové řízení na obsazení funkce: vedoucích výjezdových stanovišt PPNP a to jednotlivě pro stanoviště Praha 5- Zbraslav, Benešov u Prahy, Beroun, Praha 1-Malá Strana, Letiště Václava Havla Praha

Předpokládáný nástup: 1. 5. 2020 (případně dle dohody i dříve)

Pracovní doba: jednosměnný provoz (zpravidla Po-Pá, možnost po zapracování krátký/dlouhý týden)

Požadované vzdělání : způsobilost k výkonu povolání zdravotnický záchranář bez odborného dohledu nebo sestra pro intenzivní péči způsobilá k výkonu povolání bez odborného dohledu min. VŠ – bak./VOŠ, odbornou způsobilost k výkonu povolání zdravotnického záchranáře nebo VŠ/VŠ-bak./VOŠ vzdělání, odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry – specializovanou způsobilost v oboru sestra pro intenzivní péči + certifikovaný kurz „Ošetřovatelská péče o pacienta v přednemocniční neodkladné péči a operační řízení přednemocniční neodkladné péče“ (neplatí u ARIP,PSS-IP absolvovaného dle studijního plánu do roku 2011), u absolventů oboru zdravotnický záchranář po roce 2018 roční praxi na urgentním příjmu nebo na jednotce intenzivní péče

Výhodou: zkušenosti s vedením kolektivu zaměstnanců, zkušenosti s plánováním služeb a evidence mzdových podkladů, znalost problematiky přepravy pacientů neodkladné péče

Základní měsíční mzda : 35.000 Kč + (po zapracování osobní ohodnocení+ výkonnostní odměny)

Náplň práce: činnost v rámci výjezdové skupiny PPNP v režimu RZP/RLP. Organizace zajištění chodu výjezdového stanoviště (hlášení závad, plánování služeb, vedení evidence SZM a léčiv, kontrola a vedení evidence zdravotnické techniky a jiné činnosti potřebné k zajištění chodu stanoviště)

V případě zájmu možnost podílet se i na realizaci ostatních činností ZS ASCŘ Praha-západ (např. zahraniční repatriace, zdravotnické asistence, výjezdové skupiny přednemocniční neodkladné péče)

Uchazeči se mohou hlásit na e-mail : kariera@ascr.cz nejpozději do 9.2.2020. Vybraní uchazeči budou následně pozvání na osobní pohovor.

Případné dotazy směrujte řediteli úseku výjezdových skupin ZS ASČR PZ, panu Bc.Stanislavu Částečkovi e-mailem stanislav.castecka@samaritani.cz.

požadujeme minimálně:

Pracovní a platové podmínky dále po kontaktu:

  MUDr. Alena Rechová, tel. +420603200798  (pro Kralupy nad Vltavou)

  MUDr. Tomáš Bičiště, tel. +420603507986 (pro Prahu-západ)  kariera@ascr.cz ; tomas.biciste@samaritani.cz

Informace: Bc. Petr Štěpánek, Dis., tel. +420734390939

   Informace:

                 Tomáš Gorgoň, tel. +420607222711

  • Dispečer operačního střediska
Pracovní náplň: Přijímání požadavků na transporty PPNP a DZS; operační řízení na úseku DZS, resp. PPNP; administrativní činnost

Požadujeme: spolehlivost, komunikativnost, schopnost analytického uvažování a samostatného rozhodování, řídící schopnosti, loajalitu, smysl pro asertivní jednání, znalost práce s PC.
Minimálně střední zdrav. vzdělání (zdrav. sestra / asistent) podmínkou, vhodné i pro absolventy.

Nabízíme dlouhodobé zaměstnání u prestižní organizace, s možností směnného provozu (po zapracování).

Pracoviště: Praha 5 - Zbraslav

Bližší informace a platové podmínky při osobním pohovoru.

Zájemce prosíme o zaslání CV na jiri.cermak@samaritani.cz

Partneři:

czech aviation centre zdravtex uuzssk mandisan xena samaritan most k domovu hodinky 4pm